Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş verirken iletişim sayfasında Konu başlığı olarak satın almak istediğiniz paket adını ileti kısmına size ulaşabileceğimiz telefon numarasını, hızlı işlem için iletiniz kısmına örnek olarak istediğiniz tasarımın linkini ekleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Ödeme planı iş başlangıcında %60 iş bitiminde websiteniz teslim edilmeden önce kalan %40 şeklinde hazırlanır.

Teslim süresi istenilen projeye göre değişiklik gösterebilir fakat ön görülen süre genelde 1 hafta ile 10 gün arasındadır. Proje başlangıcında ortalama süre verilir. 1, 2 gün erken ya da geç bitme durumu projenin olası hatalarına karşı veya erken bitme durumuna karşı bilgi verilir.

Proje başlangıcında örnek tasarım veya örnek websitesi istememizin sebebi müşterilerimizin tam olarak nasıl bir projeye sahip olmak istediklerini net olarak anlamak ve ona göre iş çıkartmaktır, bu süreçte revize hakkınız elbette var, revize için şu kadar adet revize gibi birşey tam olarak söz konusu olmamakla birlikte hem müşterimizi hem de kendi zamanımızı korumak amacıyla referans alınan tasarıma en uygun halde teslim edilene kadar proje düzenlenmeye revize istenmeye devam edilecektir. İstediğiniz tasarım, tema, örnek websitesi tasarımı dışına çıkılırsa her revize için 500 TL ekstra talep edilmektedir.

Hiçbir müşterimiz ile oldu bitti mantığıyla çalışmadık ve çalışmayacağız, websitenizin teslimi yapıldıktan sonra 3 ay ücretsiz teknik destek 3. ayın sonunda cüzi miktarda ücretler ile teknik destek hizmeti verilmektedir.

Hosting ve Domain barındırıcısı olmadığımız için böyle bir hizmetimiz de bulunmamakta. Bu sebeple hizmetimize hosting ve domain dahil edilmemektedir. Fakat müşterimiz talep ederse hosting ve domain fiyatını müşterimizden tahsil ederek kendileri adına hosting ve domain satın alımını gerçekleştirebilir müşterimiz adına teknik süreçleri ücretsiz yönetebiliriz.

Sohbete başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?